KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16118379
*
nr 1611 8379
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Stilleben, Från Café i Klarakvarteren, Signerad Johansson. Olja på duk, 80x58 cm, yttermått inklusive ram: 86x64 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 april 2024
kl 19:25:29
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/4 21:47:04
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: café i klarakvarteren olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben
-
7349 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:15
-
7011 Oljemålning
1800-tal. Signerad L Cesson. Olja på duk, 40x33 cm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:52
-
7205 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. "Korg med rosor"..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:29
-
7236 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. Duvor. Signerad...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:40
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:55
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:55
*
Oljemålning
Kondition: skadad duk
nr 1611 8379
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Stilleben, Från Café i Klarakvarteren, Signerad Johansson. Olja på duk, 80x58 cm, yttermått inklusive ram: 86x64 cm
Kondition: skadad duk
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 april 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/4 21:47:04 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: café i klarakvarteren olja olja på duk oljemålning oljemålningar stilleben
-
7349 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:15 -
7011 Oljemålning
1800-tal. Signerad L Cesson. Olja på duk, 40x33 cm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:52 -
7205 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. "Korg med rosor"..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:29
-
7236 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. Duvor. Signerad...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:40 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:55 -
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:55